Çınar Cam Balkon

Cam Balkon İmalatı

İmalat - Montaj - Tamir

Servis Bölgeleri

Çınar Kepenk

Kepenk İmalatı

İmalat - Montaj - Tamir

Servis Bölgeleri

Çınar Panjur

Panjur İmalatı

İmalat - Montaj - Tamir

Servis Bölgeleri

İstanbul Cam Balkon Servisi

İstanbul'un En Donanımlı Cam Balkon Tamir Servisi

Cam Balkon Tamir Servisi, yanlızca İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Cam balkon tamir ustası arayışlarınıza çözüm bulacağınız çok özel bir firmadır. Cam ile alakalı gerekli tüm teknik bilgiye sahip olan donanımlı elemanlardan oluşmaktadır.

Cam Servisimiz cam balkon, cam kapı, küpeşte, pergola tente ve panjur tamirinde yedek parça garantili hizmet veren nadir firmalardan biridir.

Firmamız cam balkon sistemleri sektöründe ustalaşmış bir kadroya sahiptir. Arızaların giderilmesinden elde edilen deneyim ve bilgi birikimiyle işini devam ettirmektedir. İstanbul'da tüm ilçelerde cam balkon uygulamaları imalat, montaj ve tamir işinde bir çok başarılı projeye imza atmıştır.

Cam Balkon Tamir Ustaları Hizmete Hazır

Giyotin Cam, Pergole Tente, Panjur ve Küpeşte işlerinde profesyoneliz. Montaj ve tamir ekibimiz
İstanbulun her semtine hızlı servis ile hizmet vermektedir.

Cam Balkon ve Camlı Küpeşte işinde projenize uygun teklifimizi mutlaka görünüz. 
İmalatçı firma olarak size sunacağımız fırsatlardan yararlanın. 

İstanbul'un tüm ilçelerine en hızlı servis hizmetini sunuyoruz

Hizmetimizden Yararlanın

Firmamız cam balkon ve küpeşte sektöründe yılların vermiş olduğu ustalık ve güvenle hizmet vermektedir. Firmamız genellikle cam balkon, giyotin, otomatik panjur, küpeşte, camlı küpeşte ve mafsallı tente alanlarında imalat, satış ve montaj ve tamir hizmeti vermektedir

CAM BALKON SERVİSİMİZLE TANIŞIN

7/24 Hızlı Servis

01
Firmamız İstanbul'da ilçe ve semtlere 7/24 hızlı servis götürmektedir. Arızaların giderilmesi için uzman ustalarımızla yerinde tamir ile kalıcı çözümler üretiyoruz.

Parça Garanti

04
Cam Balkon, küpeşte tamir hizmetlerinde kullandığımız malzemeler üretici firmanın garantisi altındadır. Arızalarda işçilik ve parça garantili hizmet veriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

02
Müşteri memnuniyeti çalışma esaslarımızı belirler. Mesleğimizde büyümeyi verilen hizmetteki dürüstlükte görüyoruz. İşimiz ekmek kapımızdır.

Orijinal Parça

05
Arızaların giderilmesinde kullandığımız ürünler orjinaldir. Ucuz Çin malı ürünlerden uzak durmaya çalışıyoruz. Servis hizmetimiz kaliteli ve garantilidir

1. Sınıf İşçilik

03
Montaj, tamir ve bakım hizmetimizde birinci sınıf malzeme kullanıyoruz. Ekonomik servis ücreti ve uygun tamir fiyatıyla garantili tamir ve montaj hizmeti veriyoruz.

Yüzlerce Referans

06
Avrupa ve Anadolu yakasında hizmetimizden faydalanan yüzlerce Bireysel ve Kurumsal Saygın Müşteri referansına sahip bir firma olmaktan mutluluk duyuyoruz