Cam Kapı

Cam Kapı Tamiri

Cam Kapı Tamir Servisi

Günümüzde en çok tercih edilen cam kapılar, ağır oldukları kadar hassas bir mekanizmaya sahiptirler. Cam kapı yapımı ve montajı esnasında yüksek hassasiyet gerektirir. Doğru monte edilmeyen cam kapılar zamanla baskı nedeniyle arızalar verir.

Cam kapıların genellikle pompa sisteminde arıza oluşmaktadır.

Cam kapıların montajının yapılacağı yer, pompanın alanı kadar oyulup pompa çökmesine engel olacak düzeyde altına çimento dökülerek üstüne yapıştırılır. Boşlukları çimento ile doldurarak menteşeler yerleştirilir. Düzenli yapılmayan pompa montajı zamanla aşağıya doğru bükülme yaparak cam kapının yere sürtmesine sebep olmaktadır. Bu tür hatalı montaj sonrası arıza giderilmez ise cam kapı kırılabilir. Son duruma kalmadan firmamız arayarak kapınızın pompa ayarını yaptırarak kapınızı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Firmamız her marka cam kapı pompası tamirini yapmaktadır. Dorma marka cam kapıların pompa dahil, her türlü arızalarını gidermekte olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar düzenlemektedir. Servisimiz, Birsan marka cam kapıların bakım, onarım ve montaj hizmetlerini garantili işçilikle sağlamaktadır. Ayrıca Teksan, Gülsan marka kapılar için 7/24 acil tamir servis hizmeti vermektedir.

İstanbul Cam Kapı Servisi, her model cam kapı fitil değişimini garantili olarak tamir etmektedir.

AVM ve işhanlarındaki satış yerleri işlevsellik ve görselliği nedeniyle tek tercihleri dekoratif cam kapılardır. Cam kapıların sert bir şekilde kapanması sonucu genellikler cam kapı motoru, cam kapı kilidi ve cam kapı menteşesinde arızalar meydana gelmektedir. Bu arızaların ileri boyutlarda ciddi sonuçlar oluşturmaması için cam kapı fitilinin değişmesi gerekmektedir.

Cam kapı ısı yalıtımı ve görsel esneklikten vazgeçilmeden, geniş tasarımı, mukavemeti ile tercih edilmektedir. Isı yalıtımı ve geçirgenliği ortadan kaldırmak için cam fitili kullanılmaktadır.

Günümüzde ofis ve işyerleri alüminyum kapıdan cam kapıya doğru hızlı bir değişime geçmektedirler. Cam kapı, dekoratif görünümü, renk ve desen seçenekleri ile dükkanların artık vazgeçilmezi haline gelmiştir. Son derece estetik görüntüye sahip cam kapı modelleri mağazaların kapıları olarak kullanılmaktadır. Cam kapı modelleri güncel fiyatları öğrenmek için lütfen arayın.

Fitil Cam kapı için yalıtım desteği veren bir malzemedir iç mekanlarda tercih edilmemektedir. Fakat dışarıya cephe kapılarda kışın soğuğu kesmesi amacı ile muhakkak takılmalıdır, ayrıca tek yöne açılmasını istediğiniz kapılarda da (örnegin sadece içeriye) fitil takılınca dışarıya açılmasını engeller.

Cam Kapı Motoru Tamiri

Cam kapıların, otomatik kapı ve fotoselli kapı arızası olarak cam kapı motorunun tamiratını yapabildiğimiz gibi kalıcı arızalarda ise sizlerin isteği doğrultusunda yenisi ile değiştiriyoruz. Şimdi Bizlere Cam Kapı Motoru, Otomatik Kapı Motoru, Fotoselli Kapı Motoru ve Arızaları İçin 7 Gün/24 Saat Ulaşabilirsiniz.

Kapı motorunun görevi kapı hızlı açıldığında veya kapandığında çarparak zarar görmesini engellemektir. Kullanıma bağlı olarak bir süre sonra zarar görebilir. eğer kapınız rüzgarın etkisi ile bile hareket ediyorsa kapı motorunuz bozulmuştur. Cam kapı motoru arızaları gidermek için Cam Kapı Servisi hizmetinizdedir. Firmamız İstanbul'da Birsan, Teksan, Kale gibi saygın markaların cam kapı motoru arızalarının gidermekte teknik donanıma sahip ender firmalardan biridir.

Cam Kapı Aksesuarları

Standart cam kapı aksesuarları 6 parçadan oluşmaktadır. Alt mekanizma, hidrolik, motor dediğimiz alt parça, alt menteşe, üst menteşe, cam kapı kilidi, cam kapı kolu ve cam kapıyı tutan üst cam kapı tutucu parçasıdır. Cam detaylı cam kapı aksesuarları ise 8 parçadan oluşmaktadır. Alt mekanizma, hidrolik, motor dediğimiz alt parça, alt menteşe, üst menteşe, cam kapı kilidi, cam kapı kolu ve cam kapıyı tutan üst cam kapı tutucu ve üst tarafta da cam kapının üstündeki camı tutan menteşelerdir.

Cam kapılarımız farklı markaların mekanizmalarıyla uyumludur. Temperli cam kapı delikleri mekanizmalara göre ayarlanır. Cam kapıların mekanizmaları genellikle; Kale, Gülsan, Ulsan, Birsan ve Dorma dediğimiz markaların mekanizmaları takılmaktadır. İmalat, Montaj, Tamir, Bakım, Onarım yaptığımız cam kapılar ve özellikleri aşağıda bilginize sunulmuştur. Her model ve marka cam kapı akseuarları için firmamızdan servis talep edebilirsiniz.

Cam Kapı Kilidi Tamiri

Cam kapılarınızın bozulan kilitlerinizin yerinde tamiratını yapıyoruz. Kırılan bozulan kilitleri yenisi ile değiştiriyoruz.Cam kapı kilit ayarında problem varsa tamirini yapıyoruz. İstanbul cam kapı servisi olarak hızlı servis ile işyeri güvenliğine yardımcı oluyoruz. Eğer kilitleriniz yapılamayacak durumda ise Türkiye’nin en kaliteli marka kilitleri ile sizlerin isteği ile değiştiriyoruz. Cam Kapı Servisi işinin ehli elemanlarıyla cam kapı menteşe ve kilit değişiminde sizlere hizmete hazırdır. Hızlı servis, uygun fiyat avantajıyla cam kapı kilitleri hemen tamir edilir.

Cam Kapı Kolu Tamiri

Metal olarak tercih edilen kapı kolları göze hitap etmesi sebebi ve kolay kullanıma uygun olmasından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Cam kapılarda genellikle arızalanan kısımlardan biride cam kapı kollarıdır. Kapı kolunuzun arızalı olduğunu anlamanız çok basittir. Eğer kapınız açılıp kapanırken zorlanıyorsanız arada bir sıkışmalar meydana geliyor ise kapınızın kolu bozulmuş demektir. Bu tür arızalar genelde yapılabildiği gibi müşterilerin isteği doğrultusunda motifli cam kapı kollarıyla değiştirilmektedir. İstanbul Cam Kapı Tamir Servisini arayarak kapı kolunuzu tamir ettirmeniz mümkündür.

Cam Kapı Menteşe Tamiri

Menteşeler kapının açılıp kapanmasında en önemli işlevi görür. Cam kapıların genellikle arıza yapan yerleri ağırlık nedeniyle menteşe kısımlarıdır. Bu kısımlarda meydana gelen arızalar, genelde kapının rahatlıkla kapanmamasına ve kapanan kısımdaki camın üstüne gelecek şekilde kapanmasına sebep olmaktadır.

Bu nedenlerden ötürü oluşan arızaların giderilmediği durumlarda cam kilidi arızası, cam kapının devrilmesine, düşmesine ve kırılmalarının meydana gelmesine yol açabilir. Menteşeler genellikle disk veya silindir şeklinde olup uzun süreli kullanımda sıklıkla görülen arızalardan biridir. Kapınız yavaş açılıyor ise ve sesli bir şekilde açılıyor ise arızalıdır. Cam Kapı Tamiri menteşe arızalarını kısa süre içerisinde gidermekteyiz

Her türlü Cam Kapı Arızası ve Değişimi İçin 7 Gün/24 Saat ulaşabilirsiniz. Hadi Usta: 0534 312 5696

Adresimiz

Hürriyet Mahallesi Kadıoğlu Sokak No: 8b Bahçelievler - İstanbul

Servis : 0534 312 5696

info@cambalkontamirservisi.com