İstanbul Panjur Servisi

Panjur Sistemleri Tamir Servisi

Panjur Sıkışmasına Hızlı Servis

Panjur Tamir Servisi olarak panjur sıkışmasından dolayı yukarı kalkmayan panjurun tamirinde teknik bilgiye sahip bir firmayız. Panjur sıkışma nedeni tespit edecek deneyimlerimizle problemlerinize hızlı çözüm üretiyoruz. Otomatik Panjur Tamir Servisimiz, panjur tamiri konusunda arıza yapan veya sıkışma, rüzgar çarpması, takılma sonucu kırılan yenilenmesi gereken panjurlarınızın tamir bakım onarımını garantili yapmaktadır.

Motorlu Panjur Tamiri

Panjur motoru çalışıyor ama yukarı kalkmıyorsa, bunun tek sebebi lamelleri tutan çelik askılıkların kopması veya yerinden çıkmasından kaynaklanır. Cambalkontamirservisi.com ustaları, motorlu panjurlardaki askılıkların kırılması veya yerinden çıkması nedeniyle oluşan arızalarda garantili işçilikle sizlere hizmet vermektedir.

İstanbul Panjur Firması

Günümüz teknolojisi ile üretilen manuel ve otomatik panjurlar uzun ömürlüdür, sıklıkla arıza vermezler. Mevsimsel değişiklikler bağlı olarak kar, yağmur, aşırı soğuk ve uzun kullanım sonrası zamanla ufak tefek arızalar çıkarabilir. Firmamız panjurlardaki problemlerinize anında çözüm bulacak ve giderecek deneyimli ustalara sahiptir.