İstanbul Panjur Servisi

Panjur Kepenk Sistemleri Tamir Servisi

Panjur Sıkışmasına Hızlı Servis İle Anında Çözüm Üretiyoruz

Panjur Sıkışmasına Hızlı Servis İle Anında Çözüm Üretiyoruz

Panjur Sıkışmasına Hızlı Servis

Panjur Tamir Servisi olarak panjur sıkışmasından dolayı yukarı kalkmayan panjurun tamirinde teknik bilgiye sahip bir firmayız. Panjur sıkışma nedeni tespit edecek deneyimlerimizle problemlerinize hızlı çözüm üretiyoruz. Otomatik Panjur Tamir Servisimiz, panjur tamiri konusunda arıza yapan veya sıkışma, rüzgar çarpması, takılma sonucu kırılan yenilenmesi gereken panjurlarınızın tamir bakım onarımını garantili yapmaktadır.

Motorlu Panjur Tamiri

Motorlu Panjur Tamiri

Panjur motoru çalışıyor ama yukarı kalkmıyorsa, bunun tek sebebi lamelleri tutan çelik askılıkların kopması veya yerinden çıkmasından kaynaklanır. Cambalkontamirservisi.com ustaları, motorlu panjurlardaki askılıkların kırılması veya yerinden çıkması nedeniyle oluşan arızalarda garantili işçilikle sizlere hizmet vermektedir.

İpli Panjur Arızaları ve Tamirinde Uyguladığımız Çözümler

İpli Panjur Arızaları ve Tamirinde Uyguladığımız Çözümler

İstanbul Panjur Servisi

İpli klasik panjurlarda genellikle iplerin aşınması ve kopması sonucu arızalar oluşur. Panjur ipi tamiri ile aşınmış iplerin değişimi ile problem ortadan kalkar. Cam Balkon Tamir Servisi, İstanbul'da her ilçeye panjur ipi değişimi için servis çıkarmaktadır.

İpli panjur sistemlerinde oluşan problemler, plastik lamellerin hareket etmesini sağlayan ve kutu içindeki kasnağa bağlı olan panjur iplerin aşınması ve kopmasıdır. İstanbul Panjur Servisi olarak panjura hareketi sağlayan iplerin kutusu ile beraber değiştiriyoruz. Otomatik makara dediğimiz ve günümüzde de artık şıkça kullanılan, ipi bir kutu içinde otomatik olarak makaraya saran mekanizmayı tamir ediyoruz.

Panjur tamirinde yaptığımız uygulamalar

Panjur tamirinde yaptığımız uygulamalar

İstanbul Panjur Firması

Günümüz teknolojisi ile üretilen manuel ve otomatik panjurlar uzun ömürlüdür, sıklıkla arıza vermezler. Mevsimsel değişiklikler bağlı olarak kar, yağmur, aşırı soğuk ve uzun kullanım sonrası zamanla ufak tefek arızalar çıkarabilir. Firmamız panjurlardaki problemlerinize anında çözüm bulacak ve giderecek deneyimli ustalara sahiptir.

Adresimiz

Hürriyet Mahallesi Kadıoğlu Sokak No: 8b Bahçelievler - İstanbul

Servis : 0534 312 5696

info@cambalkontamirservisi.com