Otomatik Kepenk İmalatı

Garaj giriş – çıkışları, dükkân, cafe, barlar, bahçe, depo ve fabrikalar gibi güvenlik ihtiyacı duyulan her alanda otomatik kepenk kullanımı yaygınlaşmıştır. Teknolojinin gelişmesiyle manuel kepenkler yerini otomatik kepenklere bırakmaya başladı. Zaten yeni yapılan işyerleri ve depolarda artık otomatik panjur ve kepenkler zorunlu olarak tercih edilmektedir. Günümüzde güvenlik önemli bir sorun olarak ortada durmaktadır. Otomatik panjurlar, kepenkler uzun ömürlü ve güvenliklidir, sıklıkla arıza vermezler. Mevsimsel değişiklikler, kar, yağmur, aşırı soğuk ve uzun kullanım sonrası zamanla ufak tefek arızalar çıkarabilir. Otomatik kepenk çeşitlerimiz ile işyerinize montajlayacak deneyimli ustalara sahip firmayız.

İşyerinize ve bütçenize en uygun kepenk için bizi arayınız. Fiyat ve ürün kataloğumuzu görmeden siparişinizi vermeyiniz. Kullanılan malzemeye göre de fiyatı değişkenlik arzetmektedir. Poliüretan Alüminyum Kepenk, Pencereli Alüminyum Kepenk, Penceresiz Alüminyum Kepenk, Galvanizli Kepenk

Değerli ziyaretçi, dikkatinizi çekeceğini düşündüğümüz, otomatik panjur çeşitlerini incelemenizi öneriyoruz. Hemen Küpeşte İmalatı bağlantısını ziyaret ederek, bilgi alabilirsiniz.

Tags