Otomatik Panjur İmalatı

Otomatik Panjur İmalatı

İstanbul'daki binalarda eski tip panjurların yerini otomatik panjurlar almaktadır. Otomatik panjurlar güvenlik ve kullanım bakımından son derece iyi teknoloji kullanılarak imal edilmektedir. Ayrıca, otomatik panjur işyerleri, mağazalar, bankalar, depolar tarafından da tercih edilen bir üründür. Cam Balkon Tamir Servisi, İstanbul'un tüm semtlerine otomatik panjur imalatı ve montajı yapmaktadır. Garantili ürünlerimiz için lütfen bizi arayınız.

Birçok binadaki giriş ve birinci kattaki dairlerde de kullanımı oldukça yaygındır. Evlerdeki kullanımındaki tercih güvenlik, mahremiyet ve belki birazda estetik görüntü talebi olarak söyleyebiliriz. Kepenk sistemleri yüksek mukavemetli çelik ile desteklendiği için son derece yüksek güvenlik sağlamaktadır. Bu özellikte hırsızlık, dikizleme, vandalizm ve doğal afetlere karşı iyi bir kalkan ve koruma görevi görmektedir.

İstanbul Panjur Servisi

İstanbul Panjur Servisi Otomatik panjur üretim ve montajında üç farklı sistemi sizlere sunmaktayız. Binanın yapısına göre; monoblok kutulu panjur, dıştan takma panjur ve detay (gizli kutulu) panjur çeşitlerinden binanızın alanına göre uygun olanı montalıyoruz. Kullandığımız en son teknoloji sistemler ile imalatını yaptığımız panjur çeşitleri için firmamızın iletişim numaralarından biz ulaşınız.

Bahçelievler Otomatik Panjur Tamir Servisimiz, panjur tamiri konusunda arıza yapan veya sıkışma, rüzgar çarpması, takılma sonucu kırılan yenilenmesi gereken panjurlarınızın tamir bakım onarımını garantili yapmaktadır. Panjurlarınızın yenilenmesi gerektiğinde firmamız tüm panjur sistemlerinde uzman kadrosu ile yetkili servis hizmeti sunmaktadır. Otomatik kepenk ve panjur sistemleri sektöründe uzmanlaşmış bir firmayız. Montajdan servis ve bakımına kadar her türlü hizmeti kusursuz bir şekilde veriyoruz. Profesyonel ve uzman ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmet veriyoruz.

Bahçelievler Panjur Servisi

Bir diğer ürünümüz olan Otomatik Kepenk İmalatı hakkında bilgi almak isterseniz, linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Adresimiz

Hürriyet Mahallesi Kadıoğlu Sokak No: 8b Bahçelievler - İstanbul

Servis : 0534 312 5696

info@cambalkontamirservisi.com