Cam Kapı Tamir Servisi

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Cam kapılar ağır oldukları kadar hassas bir mekanizmaya sahiptirler. Cam kapı yapımında ve montajında yüksek hassasiyet gerektirir. Cam kapıların genellikle pompa sisteminde arıza oluşmaktadır.

Cam kapıların montajının yapılacağı yer, pompanın alanı kadar oyulup pompa çökmesine engel olacak düzeyde altına çimento dökülerek üstüne yapıştırılır. Boşlukları çimento ile doldurarak menteşeler yerleştirilir. Düzenli yapılmayan pompa montajı zamanla aşağıya doğru bükülme yaparak cam kapının yere sürtmesine sebep olmaktadır. Bu tür hatalı montaj sonrası arıza giderilmez ise cam kapı kırılabilir.

Son duruma kalmadan İstanbul Cam Kapı Servisini arayarak kapınızı düzelttirebilirsiniz. Bahçelievler Cam Balkon Tamir Servisi pompa ayarı yaparak kapınızı çalışmasını sağlayacaktır. İmalat, Montaj, Tamir, Bakım, Onarım yaptığımız cam kapılar ve özellikleri aşağıda bilginize sunulmuştur. Her model ve marka cam kapı akseuarları için firmamızdan servis talep edebilirsiniz.

  • Sürgülü Cam Kapı Cam Kapı Aksesuar Servisi
  • Temperli Cam Kapı
  • Menteşeli Cam Kapı
  • Patlak,Patlatma Cam Kapı
  • Füme, Buzlu, Kumlu, Kumlama, Satina, Siyah, Füme Cam Kapı
  • Dükkan, İşyeri, Apartman, Fabrika, Mağaza Cam Kapı

    Firmamız her marka cam kapı tamirini garantili işçilik ile yapmaktadır. Cam kapıların, otomatik kapı ve fotoselli kapı arızası olarak cam kapı motorunun tamiratını yapabildiğimiz gibi kalıcı arızalarda ise sizlerin isteği doğrultusunda yenisi ile değiştiriyoruz. Şimdi Bizlere Cam Kapı Motoru, Otomatik Kapı Motoru, Fotoselli Kapı Motoru ve Arızaları İçin 7 Gün/24 Saat Ulaşabilirsiniz. Dorma marka cam kapıların pompa dahil, her türlü arızalarını gidermekte olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar düzenlemektedir.

    Servisimiz, Birsan marka cam kapıların bakım, onarım ve montaj hizmetlerini garantili işçilikle sağlamaktadır. Ayrıca Teksan, Gülsan marka kapılar için 7/24 acil tamir servis hizmeti vermektedir.