Cam balkonlarda karşılaşılan başlıca sorunlar nelerdir?

Evlerimizde cam balkonlar katlanır özelliği ile çok tercih edilmektedir. Kullanılmaya başlanan cam balkonlarda tesbit edilen başlıca sorunlar vardır. Kanatların birleşiminde kullanılan plastik fitillerin zamanla güneşten sararması, sertleşmesi ve kırılması sonucunda izalasyon sağlayamaması, içeriye rüzgar, toz ve yağmurun girmesi en çok karşılaşılan problemdir. Bir diğeri ise; katlanır camların tekerlerinin (rulman) deforme olması ve kırılmasından dolayı camların kaymaması, katlanamamasıdır. İyi silikonlanmamış camların aliminyum kasadan ayrılması sonucu kanatların çalışmaması, cam balkonun plastik aksamlarının kırılması gibi nedenler de sayılabilir.

Cam Balkon Tamir Servisi cam balkon tamir ve bakımını verimli ve maliyet etkin olarak yapmaktadır. Yüksek kaliteli hizmetlerini müşterilerine çok uygun fiyata sunabilmektedir. Hizmetimiz her türlü marka model katlanır cam uygulamalarını kapsamaktadır.

İstanbul Cam Balkon Tamir Servisi cam balkonunuzun tamiri, bakımı için profesyonel ekibiyle hizmetinizdedir. Uygun fiyata onaralım ve parça değişimi yapalım. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

Cam ile ilgili bütün arızalarda hizmet verdiğimiz servis bölgelerimiz hakkında bilgi alınız. Bakınız; Cam Balkon Tamir Servis Bölgeleri

Katlanır Cam arızalarında yaptığımız uygulamalar

  •  

Cam balkon fitil değişimi

  •  

Cam balkon kanat ayarı

  •  

cam balkonun kırık tekerlerin değişimi

  •  

cam balkonun yerinden oynamış camlarının yeniden yapıştırılması

  •  

cam balkonun içeriden ve dışarıdan silikonlanması

  •  

cam balkonun kırık plastik parçalarının değişimi

  •  

Cam balkonun rahat çalışmayan tekerlerinin yağlanması

  •  

Cam balkona alüminyum fitil takılması

  •  

Cam balkonun kırılmış olan camlarının yeniden 8 mm temperli camla değiştirilmesi

 

Cam balkon sisteminin en büyük avantajı camların bir bölgede toplanabilmesi ve yer kaplamamasıdır. Bu nedenle yeni yapılan binalarda en çok tercih edilen sistem cam balkon sistemleridir. Kullanıldığı her yere ayrı bir hava katan bu sistem rüzgar, toz, su geçirmezken sürgülü ve katlanır olmasının kolaylığıyla da rahatlık sunuyor. Camdan Balkon Servisi olarak tüm cam balkon sistemlerinin tamiri, servisi, tadilat, yedek parça değişimini yapmaktayız. 7 gün 24 saat hizmet veren mobil ekiplerimizden servis talep edebilirsiniz.

Tags