Eşiksiz Sürme Cam Balkon

Eşiksiz Sürme Cam sistemleri, kış bahçeleri, vitrin camları ve her model balkonlarda uygulanabilmektedir. Köşe dönüş aparatları sayesinde kurulacağı yapıya montajı oldukça pratiktir. Firmamız eşiksiz sürme cam sistemlerinde deneyimli ustaları marifetiyle hızlı ve garantili hizmet vermektedir. Yüksekliği 250 cm ile 3 metre arası olan bu sistemler evlerin balkonlarına montajlanır. Eşiksiz cam balkonlarda camlar 8 mm temperli camlardan oluşmaktadır.

Eşikli sürme cam balkon sistemlerinde altta 2 adet rulman üstte 2 adet tekerlek bulunmaktadır. Bu tekerlekler sistemin çalışma prensiplerinde öncelik sahibidirler. Her camda iki adet yalıtım fitili kullanılmaktadır. Sarkma yapmaması için cam profil bağlantıları mekanik olarak sağlanmaktadır. Alüminyumların açık kısımlarında metal kapaklar uygulanmaktadır. Bu sistemler sürme katlanır özelliği ile İstanbul'da en çok talep edilen sistemlerden biridir.

Cam Balkon Tamir Servisi olarak eşiksiz sürme sistemimizde paslanma yapmayan malzemeler kullanmaktayiz. Kullandığımız malzemeler profiller eleksal alüminyum, aksesuar malzemeleri ise polyamid ve pirinçtir. Temperli cam kullanıldığından, diğer camlara göre 5 kat daha güçlü olup, kırılmaya karşı dayanıklıdır. Temperli bu camlar kırıldığında çok küçük parçalara ayrılırlar. İnsan sağlığına zarar vermeyecek bir parçalanma yaşarlar. Kırılma anında herhangi bir ciddi bir tehlike yaşanmaz.

Eşiksiz Sürme Cam Balkon Servisi

Güneş ışığına karşı duyarlı contalar sayesinde ısı, su ve ses gibi dış etkenlere karşı izolasyon sağlamaktadır. İmalat ve montajını yaptığımız cam balkon sistemleri kullanılan malzemeler sayesinde depreme dayanıklı olup, mimarı olarak estetik bir görünüm sağladığından imar, bina yönetimi vb. mevzuatına uygundur.

Ücretsiz Keşif ile Her Model Eşiksiz Sürme Cam Balkon Modelleri, Cam Balkon Fiyatları, Katlanır Cam Balkon Sistemleri İçin 0534 312 56 96 telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. İstanbul'da tüm ilçelere servis hizmetimiz vardır.

Tags