Eşikli Cam Balkon Sistemleri

Günümüzde balkonlardan daha fazla fayda elde etmek için cam balkon sistemlerine ilgi oldukça fazladır. Eşiksiz sürgülü cam balkon sistemlerine nazaran biraz daha geniş alanlarda tercih edilmektedir. Eşikli sürgü cam balkon sistemi, yapısı gereği dar balkonlarda, balkon alanını aynen muhafaza eder.

Yüksekliği 2.30 m.’ye kadar olan balkonlar için uygun bir sistemdir. Eşikli Sürgü Cam Balkon 5 raydan oluştuğu için bulunduğu ortama geniş bir çalışma alanı oluşturur. Balkonun büyüklüğüne göre 5 camdan 10 cama kadar yapılabilmektedir. Sistemde 8 mm temperli tek cam ile lamine cam uygulanabilme özelliği bulunmaktadır. Firmamız eşikli ve eşiksiz cam balkon sistemlerinde profesyonel hizmet ve ürün garantisi ile uygulamalar yapmaktadır.

Eşikli sürgü cam balkon sistemleri eşiksiz sürme sistemlerinden daha fazla yalıtıma sahip olduğu için daha fazla talep görmektedir. Ayrıca eşikli cam balkon sistemleri dar alanlarda kullanım kolaylığı sağlamasından dolayı oldukça fazla ilgiyi haketmektedir. Balkona çıkış noktalarına engel olmaz, cam birleşim noktalarında alüminyum contalar sayesinde içeriye su, rüzgar ve toz geçirmez. Camlar isteğimize bağlı olarak dilediğimiz bir köşede üst üste toplanır. Alt kısımlarında kullanılan rulmanlar vasıtası ile kolaylıkla ve sessiz olarak çalışır.

Kayar sistem (sürme sistemi cam) altındaki raylar vasıtasıyla ve bu raylar üstünde yer alan camların yatay hareket doğrultusunda ilerlemesiyle balkon, iç mekânlarda daralmaya sebep vermemektedir. Eşikli cam balkon sistemleri, imalat, montaj ve arızalarında cam balkon tamir servisimiz sizlere günün her saatinde hizmet vermektedir.

Eşikli Cam balkon servis ustasına mı ihtiyacınız var? Servis telefonlarımızdan bize ulaşın. Sorununuzu aktararak servis yazdırın. Aynı gün içerisinde kaliteli işçilik ve parça garantili hizmetimiz ile problemlerinizi gün içinde çözelim. İstanbul Cam Balkon Servisi, İstanbul'un tüm ilçelerine 7 / 24 cam balkon tamiri servisi hizmeti vermektedir.

Adresimiz

Hürriyet Mahallesi Kadıoğlu Sokak No: 8b Bahçelievler - İstanbul

Servis : 0534 312 5696

info@cambalkontamirservisi.com