Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır cam balkon sistemleri estetik görünümü nedeniyle İstanbul'da en çok tercih edilen cam balkon sistemlerinden biridir. Camların katlanıp aynı noktada toplanma özelliği ile mevsimsel değişikliklere uygun bir sistemdir. Yağmur, kar, rüzgar, toz gibi dış etkenleri %80'e kadar azaltarak balkonunuzda dört mevsim keyifli ve konforlu bir ortam oluşturur. İstanbul'da en deneyimli ekibe sahip firmamız katlanır cam balkon ile ilgili problemlerinizde hızlı servis hizmeti sunmaktadır.

Kaliteli alüminyum profiller kullanılarak üretilen katlanır cam balkonlar rüzgarların şiddetine dayanıklııdırlar . Cam balkon kapatma sistemleri estetikliği ve fonksiyonelliğinin yanında katlanabilirliği sayesinde temizliği kolaydır. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra kullanışlı ve dayanıklıdır. Ayrı alüminyum yataklarda çalışan üzeri kaplamalı rulmanlı çelik alaşımlı tekerler sayesinde pratik ve rahat bir çalışma sistemine sahiptir. Birbirinden bağımsız çalışan kilit sistemler sayesinde maksimum güvenlik sağlar. Katlanır cam balkon imalatı, montaj ve arızalarında cam balkon tamir servisimiz sizlere günün her saatinde hizmet vermektedir.

Cam balkon kapatma sistemleri için kullanılan tüm camlar 8 ve 10 mm'lik temperli camdır, bu nedenle darbelere karşı kırılma riski en alt seviyededir. Oldukça güvenlidir. Tamperli cam kullanılarak üretildiği için mevsimsel değişikliklerden çok etkilenmezler, uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilirler. Camın dış etkenler bağlı darbeler sonucu kırılması durumunda ise küçük parçalar ayrılarak zarar vermez.

Cam balkon kapatma sistemleri renk seçenekleri ve ürün yelpazesiyle cezbedici ve dikkat çekicidir. Dışarıdan bakıldığında binaya mimari bir hava katar. İstanbul'da en uygun katlanır cam balkon fiyatı ile hizmet eden Çınar Cam Balkon Sistemleri olarak sektörde lider firmalardan biriyiz. Katlanır cam balkon sistemi ile dört mevsim balkon keyfine devam edebilirsiniz.

Firmamız ürettiği katlanır cam balkonların kanatlarındaki camlar arasında yalıtımı sağlayan çift h fitiller kullanmaktadır. Bu sayede ısı yalıtımıyla hatırı sayılır bir enerji tasarrufu sağlanır. Enerji tasarrufu ile katlanır cam balkona ödenen para kendisini amorti eder.

Katlanır cam balkon imalatı, montaj ve arızalarında cam balkon tamir servisimiz sizlere günün her saatinde hizmet vermektedir. Tüm sorularınız için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Katlanır cam balkon üretim ve montajıyla size hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyarız. -

Tags