Panjur Sıkışmasına Hızlı Servis İle Anında Çözüm Üretiyoruz

Panjur Sıkışmasına Hızlı Servis İle Anında Çözüm Üretiyoruz

 

Panjur Tamir Servisi olarak panjur sıkışmasından dolayı yukarı kalkmayan panjurun tamirinde teknik bilgiye sahip bir firmayız. Panjur sıkışma nedeni tespit edecek deneyimlerimizle problemlerinize hızlı çözüm üretiyoruz. Otomatik Panjur Tamir Servisimiz, panjur tamiri konusunda arıza yapan veya sıkışma, rüzgar çarpması, takılma sonucu kırılan yenilenmesi gereken panjurlarınızın tamir bakım onarımını garantili yapmaktadır.

Panjur sıkışmasının en önemli nedenlerinden biri, panjur ipinin sarıldığı yatak kısmının dışına, araya doğru sararak panjurunuzun hareket etmesini engellemiş olmasıdır. Bir diğer neden ise en üstteki panjur lamellerinin kayarak yatak kasnak demirine takılıyor olmasından kaynaklanır. Servis ekibimiz, dış kısımdaki panjurun üst panosunu sökerek sıkışan panjurun tamirini garantili bir şekilde yapmaktadır. Panjur tamir ustamız panjuru sökerek yanlış yere sarılan yerinden çıkarır, panjur kasnağını çevirerek ipi boşa çıkarır ve panjurdaki sıkışma problemini giderir. Panjur Tamir Servisi yılların deneyimi ve uzman elemanlarımızla panjur ve kepenk sistemleri tamirini yapmaktadır. Kaliteli malzeme donanımıyla garantili olarak sizlere hizmet vermektedir. Otomatik Panjur sistemlerinde arıza, bakım ve montajında her zaman hizmetinizdeyiz.

Panjurun hareket halinde inme ve çıkmasında zorlanması dolayısıyla oluşan rayların daralması problemleri için de firmamızdan teknik destek isteyebilirsiniz. Bunu düzeltmek için ustalarımız, çekicin arka kısmını tamir ederek raylarınızı hiç bozmadan ve zarar vermeden genişlemesini sağlayarak panjurun rahatlamasını sağlarlar. Panjurlarınızın yenilenmesi gerektiğinde firmamız tüm panjur sistemlerinde uzman kadrosu ile yetkili servis hizmeti sunmaktadır.

Otomatik elektrikli motorlu kumandalı panjurlarınızın çalışmayan, kırılan tüm aksamları garantili yedek parça ile yenilenerek tekrar çalışır duruma getirilerek sorunsuz şekilde kullanmanızı sağlar. İstanbul'un tüm ilçelerine hızlı servis ile her marka panjur problemlerinizi garantili olarak tamir ediyoruz.

Tags