Otomatik Kepenk Tamiri

20 yüzyılın başlarına kadar kepenk sistemleri manuel çalışma prensibine göre imal edilmekteydi. Teknolojik gelişmelere paralel kullanıcı dostu otomatik panjur ve otomatik kepenkler manuel olanların yerini aldı. Uzaktan kumanda ile çalışan motorlu kepenkler işyeri sahiplerinin en çok tercih etmelerine sebep oldu. Firmamız her model kepenklerin tamirini garantili bir şekilde yapmaktadır. 0534 312 56 96 nolu telefondan problemleriniz ile ilgili ücretsiz servis talep edebilirsiniz.

Eskiden işyeri, depo, evlerde kullanılan kepenkler el ile aşağı yukarı güç gerektirecek şekilde açılıp kapanıyor ve gürültü çıkarıyorlardı. Teknolojinin gelişmesiyle manuel kepenkler yerini otomatik kepenklere bırakmaya başladı. Zaten yeni yapılan işyerleri ve depolarda artık otomatik panjur ve kepenkler tercih edilmektedir. Günümüzde güvenlik önemli bir sorun olarak ortada durmaktadır. Otomatik panjurlar, kepenkler uzun ömürlüdür, sıklıkla arıza vermezler. Mevsimsel değişiklikler, kar, yağmur, aşırı soğuk ve uzun kullanım sonrası zamanla ufak tefek arızalar çıkarabilir. Otomatik kepenk veya panjurlardaki problemlerinize anında çözüm bulacak ve giderecek deneyimli ustalara sahip firmayız. Cam Balkon Tamir Servisi, 10 yıldan daha fazla bir zamandan beri cam balkon, kepenk, ve panjur sistemlerinin imalatı, montajı ve tamiri yapan sektörün lider firmasıdır.

Otomatik kepenkler işyerleri, mağazalar, bankalar, depolar tarafından sıkça kullanılmaktadır. Birçok binadaki giriş ve birinci kattaki dairlerde de kullanımı oldukça yaygındır. Evlerdeki kullanımındaki tercih güvenlik, mahremiyet ve belki birazda estetik görüntü talebi olarak söyleyebiliriz. Kepenk sistemleri yüksek mukavemetli çelik ile desteklendiği için son derece yüksek güvenlik sağlamaktadır. Bu özellikte hırsızlık, dikizleme ve doğal afetlere karşı iyi bir kalkan ve koruma görevi görmektedir.

Kullanmış olduğunuz manuel veya otomatik kepenklerde oluşan her tür arızalarda firmamız sizlere en hızlı ve işçilik garantili çözümler sunmak için hazırdır. Servis telefonlarımızdan yardım talep edebilirsiniz.

Binaların giriş katında oturanlar mahremiyet ve güvenlik açısından panjur veya kepenk ile var olan bu ihtiyacı gidermeye çalışmaktadırlar. Ayrıca güneş ışığından korunmak için de panjur oldukça etkili bir yapı malzemesidir. İstanbulun en deneyimli panjur ve kepenk ustaları sizi üzen arızaları gidermek için yeterli bilgiye sahiptirler.

Tags