İpli Panjur Arızaları ve Tamirinde Uyguladığımız Çözümler

İpli Panjur Arızaları ve Tamirinde Uyguladığımız Çözümler

İpli klasik panjurlarda genellikle iplerin aşınması ve kopması sonucu arızalar oluşur. Panjur ipi tamiri ile aşınmış iplerin değişimi ile problem ortadan kalkar. Cam Balkon Tamir Servisi, İstanbul'da her ilçeye panjur ipi değişimi için servis çıkarmaktadır.

İpli panjur sistemlerinde oluşan problemler, plastik lamellerin hareket etmesini sağlayan ve kutu içindeki kasnağa bağlı olan panjur iplerin aşınması ve kopmasıdır. İstanbul Panjur Servisi olarak panjura hareketi sağlayan iplerin kutusu ile beraber değiştiriyoruz. Otomatik makara dediğimiz ve günümüzde de artık şıkça kullanılan, ipi bir kutu içinde otomatik olarak makaraya saran mekanizmayı tamir ediyoruz.

Evinizde bulunan panjur hareket etmiyorsa firmamızdan servis talep edebilirsiniz. İşinin uzmanı, deneyimli ekibimiz birden fazla arızaya bağlı olan bu sorununuzu garantili olarak çözüme kavuşturur. Klasik İpli panjurunuzun ipi sağlam ama yukarı çıkmıyorsa birden fazla sebebe bağlı olarak çalışmıyor olabilir. Birincisi panjurunuzun yukarı aşağı hareket eden plastik lamelleri, iç kutu kısmında takılmış olabilir. Panjur ipiniz kutu içindeki kasnak kısmına değil, kasnağın dışına çıkarak yatağa sarılıp sıkıştırmış olabilir. Bir diğeri ise panjur kasnağınız kırılmış olabilir.

Panjur ipi ile ilgili tüm problemlerinizi servis ustalarımız uygun fiyat avantajı ve hızlı servisle garantili olarak çözüme kavuşturur. İstanbul'da panjur tamiri için servis verdiğimiz ilçelere için lütfen bakınız, İstanbul Panjur Servis Bölgelerimiz

Tags