Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri

Balkonlu bir eviniz var ise İstanbul ısıcamlı cambalkon sistemi sayesinde balkonunuzu evin bir odası olarak kullanma imkanı elde edersiniz. Isıcamlı cam balkon yaptırarak balkona birden fazla fonksiyon yükleyebilirisiniz. Firmamız, cam balkon sistemlerinde uygulanabilecek en iyi yalıtımı müşterilerine sunmaktadır. Montajını yaptığımız cam balkonların özellikleri mıknasıtlı conta, özel uzunluktaki fırça ile conta kombinasyonun beraber kullanılmasıdır. Cam balkon sistemlerimiz bugüne kadar bildirilen sorunlara çözüm olarak üretilebilen rahat ve konforlu bir sistemdir. Servisimiz İstanbul'da ısıcamlı cam balkon üretimi ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için tecrübeli teknik kadrosuyla hizmet vermektedir.

Firmamız İstanbul ve ilçelerinde deneyimli bir ekiple ısı camlı cambalkon sistemlerinde her türlü taleplerinize çözüm oluşturacak bir firmadır. Cam balkon sistemlerimizde her iki tarafı da temperli cam kullanmaktayız. Isı yalıtımlı cam kalınlığı 4+20+4 çift cam olması nedeniyle yaz kış balkonunuzu rahatlıkla kullanabilirsiniz. İki cam arası alüminyum fitil mıknatıslı ve kıl fırçadan oluştuğu için balkona toz, duman, su giremez. Isıcamlı balkonlar oda gibi kullanılabilir özelliğe kavuşmuş olur.

Yaptığımız projelerde kanat genişliği 40-65 cm arasında, yüksekliği ise maksimum 260 cm`ye kadar kullanılmaktadır Her bir kanatta 4 adet ve 8 rulman kullanmaktayız. Isıcamlı sistemimiz alttan ve üstten taşımalıdır. Isı camlı cam balkonlar tek cama göre beş kat daha fazla yalıtım olanağı sağlar. Ayrıca enerji tasarrufunda önemli bir yere sahiptir.

İstanbul Cam Balkon Servisi, ısı camlı cam balkonların üretiminde tecrübeli teknik kadrosu ve ince işçilikte tam istediğiniz sorunsuz montajı gerçekleştirmektedir. Projelendirdiğimiz cam balkonlar betonarme yapınıza en uygun bir ürün sunmaktadır. Yazları balkonunuz daha serin, kışları ise daha sıcak olacak. Camlı balkonunuz bulunduğunuz ortamdan keyif almanızı sağlayacak bir çözümdür. Isı camlı cam balkonlar kolayca yanakayar özelliği ile balkonda yer kaplamaz. Isı camlı cam balkonlar özel seri üretim olup, alüminyum et kalınlığı 3 mm'dir. Isıcamlı cam balkon sistemleri, imalat, montaj ve arızalarında cam balkon tamir servisimiz sizlere günün her saatinde hizmet vermektedir.

Tags